לינה ואירוח בחאן גמלייה

לינה מדברית חוויתית ואירוח שכולו חוויה

חאן אירוח ביתי ומפנק בו השקט המדברי מזמין אתכם להירגע בדרך המתאימה לכם. הנוף המדברי ידוע כנוף המשרה אווירה רגועה ושלווה.

את הערבה מאפיינת אווירה מיוחדת במינה כאילו הזמן עומד בה מלכת. בתוך כל היופי וההוד הזה הוקם מרכז תיירותי הכולל לינת קמפינג, לינה בחדרי אירוח ומסעדה – הגמלייה.

בחאן תוכלו להתפנק בלינה מדברית חוויתית בתוך חושות מעוצבות ונעימות, בגדלים שונים, מקלחות חמות ,עמדות קומזיץ ועוד… וגם אפשרות לקמפינג תחת כיפת השמיים ואור הכוכבים.

גמלייה - נשמה מדברית

אירוח מדברי מושלם

המתארחים והלנים במקום יכולים לבחור בין לינה באוהלי אירוח מסודרים עם מחצלות, מזרנים ופינות ישיבה גדולות ונוחות, במקום מקלחות ושירותים עם מים חמים מטבח מרכזי גדול עם כלי בישול מקרר, עמדת קפה, עמדת מנגל, אזור למדורה, כיריים גז וכיור לשטיפת כלים.

3 סוגי חושות אירוח בגדלים שונים:
החושות עשויות בסיס מעץ ועטופות בבד והן כוללות מחצלות, מזרנים כמספר האורחים, נקודת חשמל ותאורה.

מתחם לקבוצות

2 חושות

4 חושות

חאן אירוח, אירועים וסדנאות

בחושות המתאימות לאירוח של 8-14 אנשים ובמתחם המשודרג אחת מהן עם אפשרות למיזוג בתוספת תשלום של 10 ₪ לאדם. המתחם המשודרג מתאים גם למסיבות פרטיות ויש בו דלפק-בר לשימוש האורחים.

במתחם המשותף לכל החושות ישנו מטבח מרכזי עם מקררים וכיריים, ומרפסת עם שולחנות וכסאות, תאורת לילה, מנגלים ועמדות קומזיץ. עוד במתחם בריכת שכשוך לילדים ומבוגרים בעונת הקיץ, 6 מקלחות מים חמים בגז ו- 9 תאי שירותים (מחולקים לנשים וגברים).

לקוחות מספרים

המלצות חמות מלקוחות שהתארחו בחאן גמלייה

הזמינו חופשה בחאן גמלייה

או התקשרו אלינו 053-366-6240


לוגו של וואטסאפ